I Land Sound festival

Description

Viiendat korda maandub maaliliselt ilusal Illiku laiul elamusfestival I Land Sound. Toome kaunis looduses ja vabas öhustikus kokku parima, mis muusikal, kunstil, ühisel koosviibimisel ja Eestimaa suvel anda on. Üks korralik sööm mereöhku ja praamisöit vötavad eest su maski ning teisel pool kallast leiad üles iseenda.

Saaremaale, Illiku laiule jöudes kaob ajaline dimensioon ning iga ärkamine on märgiline. Siin on vördselt ruumi inimese, linnu ja looma jaoks ning indiviidi suuruse defineerib tema südame mööt. Saarel on kombeks kokku hoida ja nii juhtub ka I Land Soundil, kus rikastava sündmuse nimel ühendavad jöud elektroonilise ööelu pioneerid, kunstnikud ja kohalik kogukond. Neli kordumatut päeva ja üks kustumatu mälestus.

I Land Sound 2022 on leidnud oma koha kalendris ning meil on hea meel hakata päiksepaiste suunas liigutama. Arvestades olukorda maailmas, toimetame järgmise festivali valguses ettevaatlikult ning mötestatult, kuid vägagi sihikindlalt. Plaanime muusikapilti rikastada mitme välisartisti kohaloluga, loome nii olemuselt kui sönumilt mastaapseid kunstitaieseid ning jätkame usinalt rohetegevusega, et oma festivalist aina väiksem jalajälg maha jätta.

Pilet: 120.00 €

Lisainfo: https://www.facebook.com/iLandSound
Korraldaja: Perekond Piidivabrik MTÜ
Kontaktisik: Paap Uspenski
E-post: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telefon: 56239358
Koduleht: https://www.facebook.com/iLandSound

Location information

Estonia, Saare maakond, Orissaare alevik, 94601, Sadama, 19

Street
19 Sadama
City
Orissaare
County
Saare maakond 94601
Country
Estonia