Võrkpalli Balti liigas osaleb uuel hooajal üheksa meeskonda, neist neli Eestist. Tegevust ei jätka Saaremaa Võrkpalliklubi.

Klubide registreerimise tähtajaks oli esialgselt seatud 1. august, millele Saaremaa VK president Ivar Alt palus maksuametile tasumata võla tõttu päeva võrra pikendust. Et ka esmaspäeva õhtuks ei suutnud klubi oma rahaasju korda seada, jäi meeskond uueks hooajaks registreerimata. Saaremaad ei näe osalemas ka Eesti meistrivõistlustel.

2017. aastal asutatud Saaremaa Võrkpalliklubi võitis oma debüüthooajal Balti liiga, Eesti meistrivõistlused ja Eesti karikavõistlused. Karikavõitjaks tuldi ka järgneval hooajal. Tugevuselt kolmandas eurosarjas CEV Challenge Cupil jõudis Saaremaa mullu kevadel veerandfinaali.

Eestist osalevad uuel hooajal Balti liigas Tartu Bigbank, Tallinna Selver, Pärnu Võrkpalliklubi ning TalTech, kinnitas Eesti Võrkpalli Liit. Lätist teevad kaasa RTU/Robežsardze/Jurmala, SK Jekabpils Luši, Daugavpils Universitate/Ezerzeme ja VK BIOLARS/Jelgava ning Leedut esindab Gargždai Amber-Arlanga.

Balti liiga uus hooaeg algab oktoobris.

Allikas: ERRPin It

Statistika

1.png7.png9.png4.png5.png2.png8.png
Täna918
Eile1627
Sel nädalal918
Selles kuus19627
Kokku1794528

  • IP: 3.238.235.248
  • Brauser Unknown
  • Brauseri versioon
  • Operatsioonisüsteem Unknown

TOIMETAJA VALIK

Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga

Tellige uudiskiri oma postkasti ja saage lisateavet meie toodete ja teenuste kohta.